Хімія і нафтопереробка
Хімія і нафтопереробка

     ПСК-ХАРКІВ виконує проектні роботи для об'єктів нафтогазовидобувної, нафтогазопереробної, нафтогазохімічного, хімічної та коксохімічної галузей. Спільно з найбільшими світовими інжиніринговими компаніями в останні кілька років нашою компанією розроблено більше 20 проектів реконструкції та розширення діючих виробничих підприємств на території України, Російської Федерації, Узбекистану та Індії.

      З 2013 року ПСК-ХАРКІВ спільно з німецькою компанією EDL Anlagenbau Gesellschaft mbH (входить до складу австрійської групи компаній Pörner) реалізує масштабний проект будівництва секції гідроочищення гасу і дизельного палива на нафтопереробному заводі АТ «ТАНЕКО» (підприємство групи компаній ПАТ «Татнефть») в р Нижньокамськ (Республіка Татарстан, Російська Федерація). В обсязі даного проекту наша компанія виконує розробку архітектурно-будівельної частини, розділи опалення та вентиляція, водопостачання і каналізація, генеральний план і транспорт, проект організації будівництва, а також здійснює авторський нагляд за будівництвом.

 Будівництво секції гідроочищення гасу і дизельного палива ВАТ "ТАТНЕФТЬ"Будівництво секції гідроочищення гасу і дизельного палива ВАТ "ТАТНЕФТЬ"

                                                      Будівництво секції гідроочищення гасу і дизельного палива ВАТ "ТАТНЕФТЬ"

 

     Спільно з ТОВ «Хімпроект» був розроблений проект «Реконструкція виробництва елементарної сірки на ВАТ "ГМК «Норильський нікель» Надеждинського металургійного заводу», до складу якого входять: будівля отримання елементарної сірки, будівля газоочищення та концентрування SO2 і адміністративно-побутовий корпус ЦВЕС-2 (Цех виробництва елементарної сірки-2). ЦВЕС-2 і будівля газоочищення та концентрування SO2 відносяться до небезпечних виробничих об'єктів з рівнем відповідальності будівлі - підвищений. Співвиконавцем в проекті виступило ПСК-Харків.

 

ВАТ ГМК «Норільський нікель». Заполярний філія. Надеждинський металургійний завод. Реконструкція виробництва елементарної сірки.