Хімія і нафтопереробка
Хімія і нафтопереробка

     ПСК-ХАРКІВ виконує проектні роботи для об'єктів нафтогазовидобувної, нафтогазопереробної, нафтогазохімічного, хімічної та коксохімічної галузей. Спільно з найбільшими світовими інжиніринговими компаніями в останні кілька років нашою компанією розроблено більше 20 проектів реконструкції та розширення діючих виробничих підприємств на території України, Російської Федерації, Узбекистану та Індії.

      З 2013 року ПСК-ХАРКІВ спільно з німецькою компанією EDL Anlagenbau Gesellschaft mbH (входить до складу австрійської групи компаній Pörner) реалізує масштабний проект будівництва секції гідроочищення гасу і дизельного палива на нафтопереробному заводі АТ «ТАНЕКО» (підприємство групи компаній ПАТ «Татнефть») в р Нижньокамськ (Республіка Татарстан, Російська Федерація). В обсязі даного проекту наша компанія виконує розробку архітектурно-будівельної частини, розділи опалення та вентиляція, водопостачання і каналізація, генеральний план і транспорт, проект організації будівництва, а також здійснює авторський нагляд за будівництвом.

 Будівництво секції гідроочищення гасу і дизельного палива ВАТ "ТАТНЕФТЬ"Будівництво секції гідроочищення гасу і дизельного палива ВАТ "ТАТНЕФТЬ"

                                                      Будівництво секції гідроочищення гасу і дизельного палива ВАТ "ТАТНЕФТЬ"