Нові матеріали
Нові матеріали

     Інтенсивний розвиток будівельної галузі передбачає використання найновіших і технологічних матеріалів при зведенні споруд будь-якого призначення. До найбільш затребуваних у будівництві ефективних сучасних матеріалів відносяться композити - створені штучним шляхом неоднорідні матеріали, що складаються з декількох компонентів. ПСК-ХАРКІВ одна з перших вітчизняних інжинірингових компаній, що освоїла широкий спектр застосування композитних матеріалів в промисловому і цивільному будівництві.

     Вироби з композитних матеріалів володіють настільки ж високою міцністю на стиск, на скручування, на розрив, як вироби з металу, але за інших рівних умов мають значно меншу вагу, ніж металеві конструкції. Ця властивість значно розширює область застосування таких виробів, і робить монтаж і транспортування конструкцій з композиту більш простими.

     Відкриті сонячні промені, опади, перепади температур, агресивні хімічні середовища не змінюють характеристик міцності виробів з композитних матеріалів, тому матеріал може використовуватися для зведення внутрішніх і зовнішніх конструкцій. Крім того, композити, у складі яких знаходиться епоксидна або поліефірна смоли, або скловолокно, блокують поширення вогню під час пожежі. При згорянні склопластик не виділяє токсичні речовини в повітря - він не димить і не виділяє в процесі горіння діоксид.Композитные материалыКомпозитные материалы

 

     Конструкції споруд з стеклокомпозітнього профілю можуть служити до 70 років. Матеріал не покривається кригою, є діелектриком, стійкий до агресивних середовищ і корозії, що є важливими достоїнствами в умовах застосування на Комплексі нафтопереробних і нафтохімічних заводів ВАТ «ТАНЕКО».

Композитные материалыКомпозитні матеріали

 

     Основні несучі конструкції кабельної галереї виконані з склопластикових будівельних профілів, вироблюваних на основі ненасичених смол, мінеральних наповнювачів і скловолокнистих армуючих матеріалів методом пултрузии.