Комплексний підхід
Комплексний підхід

     Комплексне супроводження проекту на всьому шляху його реалізації - відмітна особливість ПСК-ХАРКІВ.

 

     Виступаючи в якості генерального проектувальника, ми виконуємо всі етапи інжинірингових послуг: від вибору майданчика до введення об'єкта в експлуатацію, включаючи проведення комплексних інженерних вишукувань, обстеження існуючих конструкцій, розробку всіх розділів проектно-кошторисної документації, отримання позитивного висновку державної будівельної експертизи та дозволу на будівництво, а також здійснення авторського нагляду на будмайданчику.

 

 


     Безперервне вдосконалення - гарантія лідерства на ринку інжинірингових послуг.

 

     В умовах жорсткої конкуренції і безперервного посилення вимог ринку до якості і термінів розробки проектної документації, впровадження сучасних програмних засобів комплексного об'ємного проектування є основою лідерства на ринку інжинірингових послуг.

     На нашому підприємстві успішно впроваджується сучасна система тривимірного проектування. Створення єдиної моделі проектованого об'єкта, що об'єднує всі розділи проектної документації, дозволяє значно збільшити швидкість проектування і якість своєї документації, знижує ймовірність помилок, властивих традиційному двухмерному проектуванню (недотримання габаритів, накладення одних конструкцій на інші і т.п.).